03-6519153 

שעות פתיחה בית מרקחת אהרון:

א'-ה':  8:00-21:00| ו': 8:00-15:00

רחוב הופיין אליעזר 52, חולון
תקנון האתר


1. בעל האתר arons.co.il (להלן: "האתר"). הינו בית מרקחת אהרון בכתובת הופיין 52, חולון . אספקת התרופות מבוצעת ישירות מבית מרקחת אהרון. פעילות מכירת תכשירים רפואיים ותרופות בהתאם להנחיות ולנהלי משרד הבריאות ובפיקוח רוקח אחראי.

2. השימוש באתר, בתכניו, בשירותים וברכישת המוצרים תעשה בכפוף למופיע במסמך זה ובהתאם להנחיות המופיעות באתר עצמו. מפעילי האתר שומרים לעצמם את הזכות שלא לאפשר כניסה לאתר ו/או רכישה בו למי שיפר את הוראות התקנון ו/או יעשה שימוש בלתי ראוי באתר, בהיותו מנוי באתר, או בכל תוכן המופיע באתר.

3. אנא קרא תנאים אלה בעיון ובקפידה, שכן תחילת השימוש באתר ותכניו מעידה על הסכמתך ואישורך לאמור בתנאי שימוש אלו.

4. האתר זכאי, על פי שיקול דעתו הבלעדי וללא כל התראה מוקדמת, לשנות מעת לעת תקנון זה וכמו כן את תנאי השימוש באתר, מבנה האתר, תוכן האתר וכל מה שתמצא החברה לנכון ע"פ שיקול דעתו הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש, תנאים אלו יחייבו החל מרגע פרסומם באתר. המשתמש לא יגיש כל תביעה שהיא נגד האתר בגין שינויים ו/או תקלות אלו שהתרחשו תוך כדי עדכון האתר.

5. השימוש בלשון זכר בלבד הינו לצורך הנוחות בלבד ותנאים אלו יחולו על כל משתמשי האתר.

6. לבירורים שונים ונוספים ניתן לפנות לבית המרקחת  בטלפון: 03-6519153 או באמצעות דואר אלקטרוני שכתובתו הנה aronspharm@gmail.com

7. המחירים באתר, כל המחירים המופיעים באתר כוללים מע"מ. בנוסף, האתר עשוי להציג או למכור מוצרים, שרותים ו/או מחירים השונים מאלו הקיימים בבית המרקחת עצמו, ולפיכך לא תהייה כל אפשרות לדרוש או לבצע קניה בבית המרקחת, שרותים ו/או מחירים בהתבסס על המופיע באתר.

8. במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר ו/או השרות, במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר/שרות או בכל חומר הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממגיש ההצעה, רשאי מנהל האתר לבטל את הרכישה.

9.האחריות של בעל האתר למוצרים מוגבלת לגובה עלות המוצר ללקוח בלבד. האחריות על טיבו של המוצר חלה על היצרן ו/או היבואן שלו עפ"י החוקים והתקנות להגנת הצרכן.

10.  כל המידע המופיע באתר, לרבות הצעות מסחריות ו/או פרסום של צד שלישי, לגבי המוצרים השונים, ובכלל, הינו מידע כללי בלבד. האחריות היחידה לתכנים המסחריים ולכל תוצאה שתיגרם משימוש בהם או מהסתמכות עליהם חלה על המפרסמים. פרסום תכנים מסחריים באתר אינו מהווה המלצה או עידוד לרכוש את השירותים או המוצרים המוצעים בהם למכירה, והנהלת האתר לא תהיה אחראית לכל תוצאה של רכישת מוצרים או שירותים המופיעים ו/או מפורסמים באתר. אין לראות במידע המופיע באתר משום מידע רפואי או המלצה רפואית. לפני כל שימוש בתוספי מזון ו/או תרופה ו/או כל מוצר אחר אשר נמכר באתר, יש להתייעץ ברופא או גורם מקצועי אחר ולעיין בעלון הצרכן. יש לפעול רק על-פי ההנחיות. אין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי ו/או אחריות לאופן הפעילות של המוצרים הנמכרים בו. האתר לא יהיה אחראי לשום נזק, ישיר או עקיף, אשר ייגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר ו/או בקישורים לאתרים אחרים ו/או כל מקור מידע פנימי/חיצוני אחר ו/או שימוש במוצרים אשר נמכרים על-ידו.

11. הימצאותם של קישורים ("לינקים") לאתרים אחרים אינם מהווים ערובה לתכנים באתרים אלה מבחינת מהימנותם, שלמותם, או מכל בחינה אחרת. האתר אינו יכול להתחייב כי הקישורים שימצאו באתר יהיו תקינים ויובילו לדפי אינטרנט פעילים. הנהלת האתר רשאית לנהל את פרסום הקישורים בהתאם לשיקול דעתה המוחלט.

12.הנהלת האתר אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי האתר, נזקים, קלקולים, תקלות, לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר או מי מספקיה.

13. זכויות היוצרים באתר וכל כל האלמנטים בו, לרבות שם האתר, התוכנות והמידע המאוחסן בו,
תוכנות העזר המשמשות להפעלתו, הסימן המסחרי, העיצוב, הטקסטים, התמונות וכל מידע אחר
שמורים להנהלת האתר ו/או לצד ג' בהתאם להסכמים ובאישור שימוש. חל איסור לעשות כל שימוש באלמנטים
אלו, לרבות העתקה, שיכפול, הפצה, הצגה, מסירה לצד שלישי ו/או כל שימוש אחר ללא קבלת הסכמה בכתב ומראש מהחברה, זאת בהתאם ובכפיפות לתנאי ההסכמה, במידה וזו תינתן.

14. המידע שיוכנס למערכת האתר ישמש בין השאר לשליחת דואר אלקטרוני מידי פעם בנוגע למבצעים
מיוחדים או עדכונים באתר. אם אינכם מעוניינים בקבלת דואר אלקטרוני אנא פנו לבית המרקחת טלפונית או באמצעות בקשה במייל בכתובת
info@arons.co.il  לצורך מחיקתכם ממאגר מקבלי הדואר האלקטרוני .

15. הנהלת האתר אינה אחראית לכל נזק, לרבות בשל "וירוסים" או יישומי תוכנה למיניהם, לציוד המחשב של המשתמש או לכל רכוש אחר של המשתמש, שיגרמו בשל גישה, גלישה או שימוש באתר, ובכלל זאת, בשל הורדת מידע.

16. ביצוע פעולת תשלום באתר, יעשה ע"י בעל כרטיס אשראי תקף השייך לאחת מחברות כרטיסי האשראי
הפועלות בישראל ואשר הונפק בישראל  . המבצע פעולה באתר הינו בעל תא דואר אלקטרוני ברשת.
כל עסקה תדרוש אישור מקדים של חברת האשראי בהתאם לפרטים שנמסרו ע"י הלקוח לצורך ביצוע הרכישה. האתר מתחייב לספק ללקוחותיו מוצרים תקינים וחדשים. האתר ישא באחריות מקסימלית עד לגובה עלות המוצר כפי שנרכש ע"י הלקוח. התחייבות לאיכות וטיב המוצר הינה מחובתו של היצרן ו/או הספק, בכפוף לחוקים ולתקנות להגנת הצרכן.

17. האתר יחליף או יחזיר את תמורתו של כל מוצר פגום, אשר נמסר ללקוח בכפוף לתנאים הבאים:
המוצר הוחזר תוך 14 יום, מיום קבלתו. המוצר הוחזר באריזתו המקורית מבלי שנעשה בו כל שימוש. המוצר יישלח בדואר על חשבון הלקוח המחזיר לבית מרקחת אהרון, הופיין 52, חולון. שמו ופרטיו המלאים של הלקוח יצורפו למוצר. הלקוח יסכים לכך שהחברה תעביר את פרטיו ופרטי תלונתו ליצרן ו/או הספק של אותו מוצר פגום. תרופות אינן ניתנות להחזרה.

18. על הלקוח להתחייב למסור מידע מדויק ומעודכן. הנהלת האתר שומרת על זכותה לפעול לפי שיקול דעתה הבלעדי במידה והתחייבות זו תופר ע"י הלקוח.

19. זמני אספקת המוצרים הינם בהתאם לזמינותם במלאי.

20. לאחר קבלת התרופה לא יהיה ניתן להחזירה על פי הוראת משרד הבריאות.

21. אין לראות במידע המופיע באתר משום מידע רפואי או המלצה רפואית. לפני כל שימוש במוצר הנמכר בחנות (תוסף מזון, תרופה או כל מוצר אחר), יש לעיין בעלון הצרכן ולהתייעץ ברופא, ברוקח או בכל גורם מקצועי אחר המוסמך לכך.

22. תקפות הכתוב במסמך זה כחוזה משפטי לכל דבר וענין, בין הנהלת האתר המפעילה את האתר לבין המשתמש. כל ביצוע פעולה באתר הינו בהתאם להסכמה של המשתמש לתנאים המופיעים במסמך זה. כל סוגיה משפטית תידון בהתאם לחוק הישראלי, במקרה ויועלה צורך לערכאה משפטית, אזי הדיון יעשה בראשון לציון בלבד או במקום שיוסכם ע"י הנהלת האתר.

logo בניית אתרים